Kaip aprengti naujagimį?

Kaip aprengti naujagimį?

Vaikui turi būti šilta, bet ne per karšta. Paprastai reikia vaiką aprengti vienu sluoksniu daugiau, negu rengiatės jūs. Patikrinti, ar vaikui ne per karšta galite paprastai: palieskite jo odą po drabužiais, jei odelė karšta ir sudrėkusi - persistengėte. Jei kūdikio oda pernelyg raudona - jam karšta, jei pablyškusi - šalta.

Vilnoniai drabužiai skatina kraujotaką, masažuoja naujagimio odą, ramina. Todėl drąsiai uždėkite savo naujagimiui vilnonines pirštines,kojines ar kepuraitę.

Nepirkite ir itin brangių drabužių, nes jūsų mažylis greit juos išaugs ir drabužliai bus nereikalingi.

Labai svarbu, kad mažylis būtų aprengtas tinkamai, tai yra, kad jūsų mažyliui drabužiai netrukdytų judėtiPirkite kelnytestimpasmergaitėms ar berniukams tik tokias, kurios nesmunka, nespaudžia, kad neapsunkintume savo vaikui ir taip nelengvos užduoties.

Sunku aprengti ir neramų mažylį, kuriam norisi spardytis nuogam ir nesuvaržytam. Šią užduotį jums gali padėti įveikti piešinėliai ant drabužių. Jei mažylio kelnytės, timpos bus margintos, mažylis greičiau pamirš, kad nenori rengtis, susidomės ant timpų nutūpusia boružėle ar širdele. Jūs grožėsitės savo vaiku, jis nesimuistys, bus šiltai aprengtas ir galės patogiai judėti. Kai kurios mamos, auginančios ypač aktyvius vaikus, pataria kūdikį rengti tada, kai jis yra apsnūdęs. Tuomet jis gali truputėlį pasimuistyti, tačiau nešėlios kaip patrakęs - aprengsite jį greitai ir paprastai.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink