Pristatymas

 
NEMOKAMAS pristatymas į namus LP EXPRESS kurjeriu arba į LP EXPRESS siuntų terminalus (paštomatus)  perkant už 25 Eur ir daugiau. 
 
Kadangi netaikome administravimo mokesčio mažiems užsakymams, minimali užsakymo suma yra 4 eur. 

1. Prekių pristatymas į pasirinktą LP EXPRESS paštomatą visoje Lietuvoje 3 Eur.  Paštomatų sąrašą rasite pagal nuorodą žemiau:

LP EXPRESS paštomatų vietas galite rasti:   https://www.lpexpress.lt/Savitarnos-terminalai/Vietu-sarasas.html

Prekes pristatome visoje Lietuvoje bendradarbiaudami su Lietuvos paštu ir LP EXPRESS, prekes išsiunčiame iš Vilniaus registruotu pirmenybiniu laišku. Atlikus Jums mokėjimą ir mums jį gavus siuntą išsiųsime ir siuntą gausite (priklausomai nuo Lietuvos regiono) per 2-5 darbo dienas į Lietuvos pašto skyrių (siuntinuką reikia aisiimti pašto skyriuje pačiam).

2. Prekes pristatys LP EXPRESS kurjeris per 1-2 darbo dienas neįskaitant apmokėjimo dienos už 4 Eur

Prekės pristatomos visoje Lietuvoje 8-17 val. Jeigu pageidaujate prekių pristatymo į darbovietę, nurodykite darbovietės pavadinimą ir adresą užsakymo metu.  Gavus apmokėjimą už prekes, siuntą perduosime LP EXPRESS kurjeriui ir per 1-3 darbo dienas kurjeris siuntą pristatys Jūsų nurodytu adresu (į bet kurį miestą, miestelį, kaimą, gyvenvietę ar darbovietę), pasirinktą paštomatą ar į pašto skyrių.

3. Prekių pristatymas į Lietuvos pašto skyrius. Prekes pristatysime per 2-5 darbo dienas neįskaitant apmokėjimo dienos už 2.90 Eur. Pristatymas tik registruota siunta.

4. Į užsienį siunčiame LP express, pristymas į namus nurodytu adresu. Siuntimas 30 Eur. (Pristatymui į užsienį netaikomas nemokamas pristatymas). Pristatymo į pašto skyrių užsienio valstybėse LP express nebeteikia.

PAGALBA: Jeigu kurjeris neatvyko ir nepristatė siuntos per 1-3 darbo dienas, tai kreipkitės į mus info@gydu.lt nurodydami užsakymo numerį, vardą pavardę, telefono numerį.

Jeigu Jums prekes siuntėme per Lietuvos paštą  ir negavote siuntos per 8 darbo dienas, tai kreipkitės į mus info@gydu.lt nurodydami užsakymo numerį, vardą pavardę, telefono numerį.

 

Rašyk
Skambink