Pristatymas

NEMOKAMAS pristatymas į namus LP EXPRESS kurjeriu  perkant už 25 Eur ir daugiau.

1. NEMOKAMAS atsiėmimas Vilniaus mieste. Adresu Kalvarijų g. 125, 1 korpusas 3 įėjimas 4 aukštas 443 kab., Vilnius (Sigmos teritorija). Būtina iš anksto susiderinti laiką telefonu 8629 87282 arba email'u: info@gydu.lt. 

2. Į užsienį siunčiame Lietuvos paštu. Siuntimas 8.70 Eur. registruotu laišku.

3. Prekes pristatys LP EXPRESS kurjeris per 1-2 darbo dienas neįskaitant apmokėjimo dienos už 2,9 Eur. (Nemokamas pristatymas užsisakius už 29 Eur.)

Prekės pristatomos visoje Lietuvoje 8-17 val. Jeigu tuo metu esate darbe, nurodykite darbovietės pavadinimą ir adresą užsakymo metu.  Atlikus Jums mokėjimą ir mums jį gavus siuntą perduosime kurjeriui ir per 1-3 darbo dienas kurjeris siuntą pristatys Jums.Dažniausiai, jei apmokate iki 12val., siuntą išsiunčiame tą pačią darbo dieną. 

4. Prekes pristatysime per 2-5 darbo dienas neįskaitant apmokėjimo dienos už 1,60 Eur. 

5. Prekių pristatymas į pasirinktą LP EXPRESS paštomatą visoje Lietuvoje  2  Eur.   Jei norite prekes atsiimti LP EXPRESS paštomate, pristatymo skyriuje pasirinkite pristattymą į pašto skyrių ir elektroniniu paštu info@gydu.lt  parašykite, kad norite pristatymo į paštomatą ir norodykite į kurį konkrečiai paštomatą Jums pristatyti. Paštomatų sąrašą rasite pagal nuorodą žemiau:

LP EXPRESS paštomatų vietas galite rasti:   https://www.lpexpress.lt/Savitarnos-terminalai/Vietu-sarasas.html

 

Prekes pristatome visoje Lietuvoje bendradarbiaudami su Lietuvos paštu ir LP EXPRESS, prekes išsiunčiame iš Vilniaus registruotu pirmenybiniu laišku. Atlikus Jums mokėjimą ir mums jį gavus siuntą išsiųsime ir siuntą gausite (priklausomai nuo Lietuvos regiono) per 2-5 darbo dienas į Lietuvos pašto skyrių (siuntinuką reikia aisiimti pašto skyriuje pačiam).

PAGALBA: Jeigu kurjeris neatvyko ir nepristatė siuntos per 1-3 darbo dienas, tai kreipkitės į mus info@gydu.lt nurodydami užsakymo numerį, vardą pavardę, telefono numerį.

Jeigu Jums prekes siuntėme per Lietuvos paštą  ir negavote siuntos per 8 darbo dienas, tai kreipkitės į mus info@gydu.lt nurodydami užsakymo numerį, vardą pavardę, telefono numerį.